Eliminacje do VII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych w Pile

Eliminacje do VII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych w PileSukcesem zakończył się udział naszych uczniów w eliminacjach do VII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych w Pile, które 4 marca 2015 przeprowadzono w trzech ośrodkach: w Szkole Policji w Pile, Szkole Policji w Katowicach i Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Dla naszej szkoły miejscem eliminacji była Szkoła Policji w Pile. Do udziału w turnieju zgłosiło się 69 szkół, spośród których do finału mogły zakwalifikować się 22.

Podczas eliminacji każda z 4-osobowych drużyn reprezentująca klasę „policyjną” rozwiązywała test wiedzy składający się z 40 pytań z zakresu szeroko pojętej wiedzy o Policji, specyfiki służby, obowiązków i uprawnień policjanta oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nasza reprezentacja z klasy trzeciej liceum ogólnokształcącego o przysposobieniu policyjno-prawnym w składzie: Dawid Kaczkowski, Karolina Szkudlarek, Klaudia Orpel, Kasper Konarczak zakwalifikowała się do finału, uzyskując podczas eliminacji pierwsze miejsce ex aequo z Zespołem Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach.

Finał turnieju odbędzie się w dniach 1-2 czerwca2015 w Szkole Policji w Pile.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!