SUPER MECHANICY Z DWÓJKI

10 marca 2015r. odbyły się eliminacje do kolejnej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników organizowanych w ramach Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

W eliminacjach wystartowało 500 drużyn z całej Polski. Z naszej szkoły w eliminacjach wzięło udział 8 drużyn, spośród których 2 zakwalifikowały się do finałowej 30-tki, a kolejne 4 zostały wyróżnione.

W finale wezmą udział dwie drużyny: „IIITPSA” Michał Wojtczak i Łukasz Grzelewski z klasy IV TPS (technikum pojazdów samochodowych) oraz „EM1” Arkadiusz Piotrowski i Szymon Bączyk z klasy IE (zasadnicza szkoła zawodowa – elektromechanik pojazdów samochodowych). W finale, który odbędzie się 10.04.2015r. w Poznaniu, drużyny będą rozwiązywać testu z zakresu wiedzy teoretycznej oraz uczestniczyć w praktycznych konkurencjach z zakresu motoryzacji wykonywanych na czas.

Głównymi organizatorami Mistrzostw są: V8 TEAM, MOBIL, MTP.

Opiekunem zespołów jest Zbigniew Rychter.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd