Spotkanie pracodawców z uczniami technikum

16 marca 2015 r. w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy Martin Bauer Polska Sp. z o.o. z zakładu Multeafil z Dobrzycy którą reprezentowali Patryk Gacki HR Manager oraz specjalista od spraw technicznych Tadeusz Głowiński z uczniami kończącymi technikum mechaniczne, elektryczne i pojazdów samochodowych. Absolwenci naszej szkoły są bowiem cenionymi pracownikami zatrudnionymi zarówno w zakładzie w Witaszyczkach jak i w Dobrzycy.

Goście przygotowali prezentację multimedialną i zapoznali naszych uczniów z organizacją i działaniem Martin Bauer Polska która jest firmą o działaniu globalnym a szczególnie z zakładami zlokalizowanymi w Polsce tj. Dobrzycy, Witaszyczkach i Klęce. Przedstawili ofertę zatrudnienia naszych absolwentów w firmie Multeafil Sp.z o.o w Dobrzycy na stanowiskach pracy realizujących przeglądy profilaktyczne i naprawy maszyn i linii produkcyjnych do pakowania herbat. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali oferty zatrudnienia, a po części oficjalnej kilku dopytywało się o szczegóły związane z zatrudnieniem.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!