Powitanie wiosny

W ubiegłą środę tj. 25 marca uczniowie naszej szkoły brali udział w turniejach wiosennych zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem Pana Macieja Andrzejaka oraz Pani Natalii Mąki-Barłożyk.

Sześcioosobowe drużyny reprezentujące klasy zmagały się z turniejem wiedzy ogólnej, w którym musieli wykazać się wiedzą z życia codziennego, oraz turniejem sportowym gdzie oceniane były poszczególne umiejętności zawarte w torze przeszkód z różnymi niespodziankami.

Pierwsze miejsce zajęła klasa I D, drugie II LOW a trzecie II TPS. Wyniki turniejów, a także wręczenie nagród odbyło się tego samego dnia podczas wiosennego apelu, na którym w obecności dyrektora szkoły i uczniów spaliliśmy marzannę oraz uroczyście powitaliśmy wiosnę.

Pod koniec apelu odbył się także konkurs wiosenny, w którym klasa, która zebrała największą ilość przebranych osób zdobyła nagrodę główną. Tu nagrodę otrzymały klasy II TUF i II LOPB.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!