Spotkanie z żołnierzem WP

Kasjan MarcinkowskiW czwartek 26 marca 2015 r. uczniów klasy I LW odwiedził absolwent naszej szkoły, szeregowy Kasjan Marcinkowski. Ukończył on w roku 2011 liceum ogólnokształcące z przysposobieniem wojskowym. Wybrał ten kierunek nauki, ponieważ służba wojskowa zawsze była jego marzeniem. Obecnie służy w Narodowych Siłach Rezerwowych. Uczniowie dowiedzieli od swojego starszego kolegi, jaką drogę należy przejść, aby rozpocząć służbę w wojsku. Relacja Kasjana Marcinkowskiego przybliżyła młodzieży specyfikę służby wojskowej. Spotkanie z absolwentem szkoły niewątpliwie przyczyniło się do zwiększenia motywacji uczniów do nauki i działania.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd