Najlepszy operator obrabiarek

W dniu 22 i 23 marca 2015, w pracowni obróbki skrawaniem odbył się finał szkolnego konkursu „Najlepszy operator obrabiarek skrawających w ZSP nr 2”. Miesiąc wcześniej odbyła się część pisemna konkursu w formie testu. Najlepsi z tej części zostali zakwalifikowani do etapu praktycznego.

W podsumowaniu komisja konkursowa (Jan Łowczowski , Andrzej Juszczak, Rafał Komorniczak) przyznała:
I miejsce dla Krzysztofa Jarmuża z klasy 3G (praktyki w Jafo)
II miejsce zajął zdolny operator z klasy 2F- Marcin Żurek (praktyki w Jafo)
III miejsce zajął uczeń 4 klasy Technikum Mechanicznego-Damian Pacholaka
IV miejsce zajął Marcin Mandziak z klasy 3g (praktyki w Jafo)

Pierwsza trójka na zakończenie roku szkolnego otrzyma dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.