Wizyta studenta Akademii Obrony Narodowej w Warszawie

GaleriaNa początku kwietnia gościliśmy w naszej szkole pana Marcina Sierańskiego, studenta Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, który jednocześnie jest absolwentem naszej szkoły, III Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem wojskowym, której wychowawcą był p. W. Staśkiewicz.

Pan Marcin Sierański spotkał się z drugimi i trzecimi klasami Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem wojskowym i policyjnym.

Przedstawił ciekawą ofertę swojej uczelni - Akademii Obrony Narodowej, jej historię, kierunki, kadrę naukową, infrastrukturę i zakwaterowanie. Zapoznał naszych uczniów klas mundurowych z możliwościami szkoleń NSR, studiowania za granicą w ramach programu Erasmus +. Mówił o swoich doświadczeniach z pobytu w Portugalii w ramach tego programu i możliwościach rozwijania kariery zawodowej po studiach na AON. Ponadto, pan Marcin przedstawił ciekawą prezentację na temat terroryzmu i odpowiadał na pytania naszych uczniów, którzy mogli zapoznać się z możliwościami studiowania po ukończeniu szkoły mundurowej.

Iwona Dropik

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd