Patrycja Biadała wśród najlepszych uczestników finału krajowego Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Kołobrzegu

GaleriaPatrycja Biadała wśród najlepszych uczestników finału krajowego Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Kołobrzegu W dniach 20-22.04.2015 r. uczennica klasy III Technikum Hotelarstwa, Patrycja Biadała wzięła udział w finale krajowym Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, który miał miejsce w Kołobrzegu. Olimpiada objęta została patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Organizatorami Olimpiady są: Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy oraz Zespół Szkół Ekonomiczno- Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu. Po eliminacjach okręgowych, które odbyły się w styczniu w Poznaniu, Patrycja zakwalifikowała się do etapu centralnego. Uczniowie zakwalifikowani do tego etapu walczyli o tytuł Mistrza Hotelarstwa, rozwiązując test oraz wykonując dwa zadania na stanowiskach pracy w obiekcie hotelarskim – w recepcji oraz w restauracji hotelowej. Tegoroczna olimpiada przebiegała pod hasłem „usługi hotelarskie w środkach transportu”.

Patrycja należy do grona najlepszych hotelarzy w Polsce ze szkół ponadgimnazjalnych dlatego też została zwolniona z etapu pisemnego egzaminu zawodowego.

Patrycji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłorocznej edycji olimpiady.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!