Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jej portret”

GaleriaW dniu 17 kwietnia 2015 r. w bibliotece Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się VII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jej portret”, zorganizowany przez bibliotekę szkolną i Starostwo Powiatowe. W konkursie wzięło udział 10 uczestników z następujących szkół ponadgimnazjalnych – Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Zespół Szkół Przyrodniczo – Biznesowych.

Komisja w składzie: Władysław Piotrowski z ZSP nr 2, Krystyna Pietrzak - Jackowiak z ZSO, i Jadwiga Zielińska z ZSPB w Tarcach wyłoniła zwycięzców:

I. Luiza Roszak ZSO

II. Klaudia Orpel ZSP nr 2

III. Amanda Gąsiorek ZSO

Wyróżnienie: Marzena Adamiak ZSO

Konkurs uwieńczony został dyplomami i drobnymi upominkami dla wszystkich uczestników, a zwycięzcy obdarowani zostali nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe. Nagrody wręczyła Pani wicedyrektor Elżbieta Kaaz.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!