Srebrny medal Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Piłce Nożnej

GaleriaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie wywalczył srebrny medal Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Piłce Nożnej. Zawody rozegrane zostały w Kaliszu 29.04.2012 r. W turnieju finałowym wzięło udział siedem zespołów.

1. ZSP NR 2 KĘPNO

2. ZST TUREK

3. ZSOiZ KROBIA

4. ZSP NR 3 PIŁA

5. ZS NR 2 SWARZĘDZ

6. ZSP NR 2 JAROCIN

7. II LO KALISZ

Jarociniacy trafili do grupy z ekipami ZSP NR 2 KĘPNO, ZSP NR 3 PIŁA, ZS NR 2 SWARZĘDZ. Pierwszy mecz drużyna z Jarocina wygrała z ekipą ze Swarzędza 3:1. Kolejny mecz jarociniacy wygrali z ZSP nr 3 Piła w stosunku 2:0 aby w kolejnym ulec 1:0 zespołowi z Kępna. Dobry bilans bramkowy spowodował że drużyna ZSP nr 2 awansowała do półfinału z I miejsca w grupie. W półfinale „dwójka” trafiła na reprezentację gospodarzy II LO KALISZ. Po bardzo zaciętym i dramatycznym meczu – wygrana 2:1. W finale nasi zawodnicy niestety nie dali rady drużynie ZSOiZ KROBIA i ulegli wyraźnie 4:1. Trzecie miejsce zajęli piłkarze ze Swarzędza którzy po dogrywce pokonali ekipę gospodarzy II LO Kalisz 2:1.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!