Mechanicy w firmie Mart – Kac

Mechanicy w firmie Mart – Kac 28 kwietnia klasa I technikum mechanicznego wraz z p. Andrzejem Juszczakiem - nauczycielem praktycznej nauki zawodu i p. Janem Łowczowskim - nauczycielem przedmiotów mechanicznych udała się na pieszą wycieczkę do zakładu obróbki CNC Mart-Kac s.c., znajdującego się na ul. Św. Ducha w Jarocinie.

Młodzież została bardzo ciepło przyjęta przez p. Grzelaka – właściciela zakładu oraz p. Sokołowskiego – byłego pracownika firmy, którzy jednocześnie oprowadzali przyszłych techników mechaników po zakładzie. Uczniowie zdobyli wiele nowych wiadomości z zakresu obsługi obrabiarek CNC oraz zobaczyli, w jakich warunkach mogą w przyszłości pracować. Firma Mart – Kac zatrudnia bowiem wielu absolwentów naszej szkoły.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!