Święto flagi

Święto flagiW czwartek 30 kwietnia Samorząd Uczniowski pod opieką p. Macieja Andrzejaka i Natalii Mąki-Barłożyk przygotował w szkole obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. To święto narodowe obchodzone 2 maja zostało w naszej szkole uczczone poprzez rozdanie nauczycielom i uczniom naszej szkoły kotylionów w polskich barwach wykonanych przez p. Agnieszkę Urbaniak. Kotyliony przekazaliśmy również do Starostwa Powiatowego w Jarocinie. Oprócz okolicznościowych gazetek, klasy mundurowe I LOPa i I LOW wykonały przed budynkiem szkoły flagę z kolorowych wstęg.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w uczczenie tego święta.

Samorząd Uczniowski

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd