Wizyta pierwszaków w szkole

Wizyta pierwszaków w szkoleTym razem mury naszej szkoły odwiedziły pierwszaki z klasy Id z Zespołu Szkól nr 5 w Jarocinie. Pierwszoklasiści pod opieką uczennic z II TF zwiedzali szkołę oraz uczestniczyli w praktycznych zajęciach przygotowanych przez nauczycieli przedmiotów zawodowych: p. K. Barłożyka, A. Mikołajczyk, M. Wróbla, A. Juszczaka i K. Michalak. Nauczyciele przybliżyli i pokazali uczniom, jak wygląda praca w wybranych zawodach.

Pierwszaki zwiedziły pracownię fryzjerską, elektryczną, samochodową i hotelarską. Po zabiegach fryzjerskich udali się do pracowni elektrycznej, gdzie przeprowadzali doświadczenia z elektryki. Później nadszedł czas na majsterkowanie przy samochodach, a potem wypoczynek w pokoju hotelowym. Na koniec pierwszaki mogły spędzić miłe chwile w sali gimnastycznej.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd