Pomagaliśmy podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń

Przez dwa czerwcowe tygodnie po raz kolejny mieliśmy zaszczyt (!!!) pomagać podopiecznym podczas turnusu rehabilitacyjnego Fundacji Ogrodu Marzeń. Tym razem prace rehabilitantów wspomagały wolontariuszki: Joasia Bogusławska, Małgosia Golińska, Kasia Andrzejczak, Dominika Kermes, Ewelina Kowańdy, Ania Stachowiak. Musiały wykazać się cierpliwością, delikatnością i poczuciem humoru. Dziewczyny nie miały z tym najmniejszego problemu. Nauczyły się również pracować z grupą niepełnosprawnych dzieci oraz wykonywania masażu. Wolontariuszki nie tylko dawały wiele z siebie, równie dużo dostały w zamian. Dziecięca radości i ciepłe słowa ze strony rodziców dodały im pewności siebie i napełniły pozytywną energią.

Wolontariuszkom należą się słowa uznania za poświęcony czas i zaangażowanie.

Hanna Wardeńska

Koordynator Klubu Wesołych Ogrodników

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd