III miejsce Agnieszki Kujawy w Ogólnopolskim Konkursie Plakatowym

Ogólnopolski Konkurs PlakatowyWioletta Grześkowiak, Martyna Wojtczak, Daria Klemm z klasy I C, Dominika Mierzwa i Agnieszka Kujawa z klasy I A, Patryk Ryszka z klasy I E pod kierunkiem Hanny Wardeńskiej i Macieja Andrzejaka wzięli udział w zorganizowanym przez Związek Rzemiosła Polskiego Ogólnopolskim Konkursie Plakatowym „UCZNIOWIE RZEMIOSŁA DLA ŚRODOWISKA”. Był on skierowany dla uczniów szkół zawodowych z terenu całej Polski.

Udział w konkursie zakończył się dużym sukcesem dla Agnieszki Kujawy, która zajęła III miejsce. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatów poświęconych ograniczeniu zużycia takich zasobów jak: woda, energia elektryczna, drzewo, papier, paliwo, szczególnie w bezpośrednim otoczeniu miejsca pracy. Uczestnicy konkursu nie tylko musieli wykazać się kreatywnością i talentem plastycznym, ale również poszerzyć swoja wiedzę z zakresu ochrony środowiska oraz zapoznać się z nowinkami technologicznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami pozwalającymi zmniejszyć zużycie surowców w procesach produkcji i świadczenia usług.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!