Uczniowie klas wojskowych wsparli akcję "Obudzić śpiących"

9 listopada 2015r. na peronach jarocińskiego dworca kolejowego miała miejsce coroczna akcja "Obudzić śpiących" Organizatorami przedsięwzięcia było Towarzystwo Pamięci Powstania na Wielkopolskiego. Mieszkańcy Jarocina oraz pasażerowie porannych pociągów otrzymali biało-czerwone rozetki, okolicznościowe ulotki, mogli też posłuchać pieśni patriotycznych oraz co najważniejsze poczuć niecodzienną atmosferę.

Widowisko wywołała niezwykłe emocje u podróżnych. U wielu z nich widać było pozytywne zaskoczenie i uśmiech, inni słysząc dźwięki dzwonków i werbli oddawali się zadumie. Akcję wsparli uczniowie klas wojskowych, strzelcy "dwójki" z JS 4130 Jarocin, przedstawiciele 16JBRL w Jarocinie, Grupa Rekonstrukcyjna Powstańców Wielkopolskich z Mieszkowa oraz harcerze.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!