Turniej tenisa stołowego w ramach Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych

19 listopada 2015 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły rozegrano Finał Rejonu Poznań Teren Wschód Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym.

W kategorii dziewcząt wystartowały drużyny z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gnieźnie (skład: Barbara Jóźwiak, Daria Błachowiak, Marta Giżycka, Marcelina Trzosek; opiekun Jan Garstka), z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie (Katarzyna Jerzyniak, Eliza Strzykalska, Sandra Smolińska; opiekun Anna Wyduba), z Zespołu Szkół Technicznych we Wrześni (Natalia Wysocka, Patrycja Borowicz, Kinga Arend; opiekun Michał Tomys), z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Śremie (Aleksandra Cerekwicka, Joanna Pawelczyk, Urszula Wiśniewska; opiekun Janusz Brygier), z Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wlkp. (Marta Sanisławiak, Angelika Miłoszyk, Nadia Wiśniewska; opiekun Marek Zaworski).

Do finału wojewódzkiego awansował zespół ZSP nr 2 w Gnieźnie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd