Start w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Licealiada 2015/ 2016 rozegrano 18 listopada 2015 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie. Zawody przeprowadzono zgodnie z regulaminem SZS „Wielkopolska” i przepisami PZTS, systemem grupowym.

Mecze rozgrywano na 6 stołach marki Joola i Tibhar piłeczkami Double Cirkle.

Wszystkie drużyny w kategorii dziewcząt i w kategorii chłopców otrzymały pamiątkowe medale ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu Jarocińskiego. Naszą szkołę reprezentowali w kategorii chłopców Arkadiusz Haak, Dominik Jelak, Adrian Matuszczak; w kategorii dziewcząt: Karolina Jelewska, Oliwia Kropska, Sandra Dziubarczyk, Roksana Michalska. Chłopcy zajęli czwarte miejsce, z kolei dziewczęta trzecie. Opiekunem obydwu drużyn był pan Robert Węclewski.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!