Historyczny sukces piłkarek ręcznych z „dwójki”

Drużyna piłkarek ręcznych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie awansowała do finału Wojewódzkiego Mistrzostw Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej.

23 listopada 2015 r. rozegrany został finał rejonu Poznań-Wschód. Drużyna ZSP nr 2 pokonało ekipę z LO im. Henryka Sienkiewicza z Wrześni stosunkiem rzutów 14:7. Tym wysokim zwycięstwem zapewniła sobie awans do finału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany w Wągrowcu.

Przypomnijmy, że 16 listopada 2015 drużyna ZSP nr 2 wygrała mistrzostwa powiatu jarocińskiego, odnosząc efektowne zwycięstwa. Uczennice „dwójki” pokonały wówczas reprezentację ZSP nr 1 14:6 i drużynę z LO w Jarocinie 18:6.

Trenerem drużyny jest pan Jarosław Wyrwiński, a kapitanem Martyna Kryszak. Ponadto team tworzą Marta Stróżyk, Joanna Bogusławska, Magdalena Drobniewska, Aleksandra Szukalska, Paula Frąszczak, Anita Misiorek, Julia Mikołajczak, Natalia Fajka, Julita Urbańska, Sylwia Kowalska, Sandra Grajek, Roksana Wojtecka, Sylwia Jankowiak.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!