Szkolny etap VIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

W dniach 18-19 listopada 2015 roku w naszej szkole został przeprowadzony szkolny etap VIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. W konkursie wzięło udział 26 uczennic z klas IV THM i III THM. Laureatami tego etapu olimpiady zostały:
- uczennica z klasy IV THM Patrycja Biadała
- uczennica z klasy IV THM Weronika Brylewska

Laureaci etapu szkolnego wezmą udział w etapie okręgowym olimpiady, który odbędzie się 13 stycznia 2016 r. w Poznaniu.

Konkurs na etapie szkolnym przeprowadziła pani Małgorzata Dopierała-Gęstwa – nauczyciel przedmiotów zawodowych. Wszystkim uczniom składamy podziękowania za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy !

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!