„Nalewajcie wosku na wodę, ujrzycie swoją przygodę”

30 listopada Samorząd Uczniowski pod opieką p. Natalii Mąka-Barłożyk i p. Macieja Andrzejaka, przygotował szkolne Andrzejki. Wróżki wprowadziły uczniów w tematykę obchodów Andrzejek, a dodatkową atrakcją była możliwość skorzystania z usług „profesjonalnych wróżek”, które wróżyły przy użyciu kart, lanego wosku i magicznej kuli – każdy mógł poznać swoją przyszłość. Jednymi z najbardziej obleganych stanowisk okazały się te, przy których można było otrzymać muffiny oraz ciasteczka z wróżbą – upieczone przez członków SU. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim wielu niezwykłych przeżyć i emocji.

Dziękujemy za przygotowania i wspólną zabawę!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd