Udana zbiórka

Od 30 listopada do 3 grudnia wolontariuszki naszej szkoły: Wiktoria Bartkowiak, Martyna Roszak, Marta Stróżyk, Magdalena Drobniewska, Angelika Ostojska, Karolina Jakóbczak, Klaudia Biegańska, Aleksandra Rozpędowska wraz z opiekunką koła p. Hanną Wardeńską przeprowadziły kwestę na rzecz akcji „Szlachetna Paczka”.

Akcję wsparli uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Udało się zebrać kwotę 831 złotych. Pieniądze zostały przekazane do Starostwa Powiatowego w Jarocinie, które koordynuje przygotowanie paczki dla matki samotnie wychowującej troje dzieci. Rodzinie tej cztery lata temu spalił się dom. Paczka przygotowywana przez powiatowe instytucje, w tym szkoły ma być gotowa na 12 grudnia.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd