Mikołajkowe Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej

Dnia 07.12.2015 w sali gimnastycznej przy ZSP nr 2 w Jarocinie odbyły się Mikołajkowe Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły 24 drużyny męskie i 12 żeńskich. Wśród chłopców zwyciężyła klasa III TS a drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio II LPa/b i I TMN. Rywalizacja dziewcząt odbywała się pod dyktando klasy II LPa, która zwyciężyła w turnieju, drugie miejsce zajęła I LPa, a trzecie III LPB a.

Impreza została zorganizowana przez nauczycieli wychowania fizycznego przy współudziale Samorządu Uczniowskiego. Sponsorem nagród było Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd