Rywalizowali adepci sztuki fryzjerskiej

7 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs fryzjerski na najlepszego ucznia w zawodzie fryzjer. W tym roku tematem przewodnim była fryzura - upięcie pt. „Kreatywna fryzura karnawałowa”.

Uczniowie mieli na wykonanie zadania dwie godziny. Mając do dyspozycji przybory, narzędzia i preparaty fryzjerskie, musieli wykazać się oprócz znajomości technik fryzjerskich, pomysłowością i kreatywnością przy doborze fryzury.

Fryzjerem roku została uczennica klasy II TFN – Natalia Gendek, drugie miejsce zajęła uczennica III TUF – Sylwia Lefczak, a trzecie miejsce Karolina Jelewska z klasy III TUF. Tegoroczna edycja konkursu stała na bardzo wysokim poziomie.

Gratulujemy zwycięzcom.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd