Podpisaliśmy umowę o współpracy z Wyższą Szkołą Edukacji i Terapii w Poznaniu

Uczniowie Technikum usług fryzjerskich naszej szkoły mieli okazję dwukrotnie uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez Wyższą Szkołą Edukacji i Terapii w Poznaniu. Wykładowca tej uczelni, pani Zofia Furman zaprezentowała naszym uczennicom pokaz Wizażu Artystycznego - makijaż i karnawałowa fryzura. Pokazała na naszej uczennicy, jak w odpowiedni sposób dobrać makijaż i fryzurę do typu urody i kształtu twarzy.

7 grudnia nasza szkoła podpisała umowę współpracy z tą renomowaną poznańską uczelnią. Współpraca dotyczyć będzie m.in.: organizacji przez pracowników naukowo-dydaktycznych zajęć edukacyjnych dla uczniów, prowadzenia wykładów tematycznych, umożliwienia uczniom naszej szkoły udziału w prezentacjach, wykładach, projektach badawczych.

Porozumienie o współpracy

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd