Olimpiada Języka Angielskiego

W dniu 16 listopada 2015 w naszej szkole po raz kolejny odbyła się Olimpiada Języka Angielskiego, zorganizowana przy współpracy z Wyższą Szkołą Języków Obcych w Poznaniu. Wzięło w niej udział 25 uczniów naszej szkoły z klas liceum i technikum. Uczestnicy musieli rozwiązać test leksykalno-gramatyczny, polegający między innymi na przetłumaczeniu fragmentów zdań i wyrażeń, słowotwórstwie, uzupełnianiu zdań i wpisywaniu słówek.

Najwyższe wyniki uzyskali Małgorzata Zielińska z klasy 3LPA, Mateusz Leda i Honorata Bystrzycka z klasy 1LPA.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia za rok!