Odebrali bilety na koncert zespołu IRA

Odebrali bilety na koncert zespołu IRA Projekt edukacyjny „Bezpiecznie - chce się żyć” jest programem cyklicznie wpisanym w kalendarz działań prewencyjnych wielu miast. Jego pomysłodawcą jest Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Warszawie, a celem jest propagowanie zagadnień bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przedsięwzięcie wsparte zostało przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie, które w dniu 15.01.2016r. zaprosiło uczniów naszej szkoły, aby w ramach projektu wyróżnić ich wejściówkami na koncert zespołu IRA, który odbędzie się 2.02.2016r. Bilety uroczyście wręczył starosta p. Bartosz Walczak.

Spotkanie pana starosty z młodzieżą było jednocześnie doskonałą okazją do rozpropagowania w szkołach promocyjnej oferty sprzedaży karnetów na tegoroczny Jarocin Festiwal.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd