Lider Ortografii Niemieckiej i Angielskiej

Szósta edycja szkolnego konkursu „Lider Ortografii Niemieckiej i Angielskiej” dla szkół średnich odbędzie się dnia 17.02.2016 r., tj. w środę na czwartej lekcji (10.30 – 11.15) - w sali 09 (piwnica) dla uczestników, którzy zgłosili się na język niemiecki, - w salach 07 i 08 (piwnica) dla uczestników, którzy zgłosili się na język angielski.

Druga edycja szkolnego konkursu „Lider Ortografii Niemieckiej i Angielskiej” dla ZSZ odbędzie się dnia 17.02.2016 r., tj. w środę na piątej lekcji (11.30 – 12.15) - w sali 09 (piwnica) dla uczestników, którzy zgłosili się na język niemiecki, - w sali 07 (piwnica) dla uczestników, którzy zgłosili się na język angielski.

Uczestnicy proszeni są o punktualne zgłoszenie się na konkurs

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!