Mój Walanty jest the best ...

W piątek 12 lutego 2016 w holu naszej szkole odbyła się akcja profilaktyczna pt. "Mój Walenty jest the best, idzie zrobić ze mną test". Pielęgniarka szkolna Lidia Szybiak wraz z panią Magdą Radoms z PSSE w Jarocinie, zorganizowała akcję profilaktyczną na temat AIDS. Podczas potkań poszczególnych klas na holu szkoły wyświetlany był krótki film informacyjny mówiący o drogach zakażenia, sposobach leczenia oraz prawach ludzi, którzy zakazili się wirusem HIV.

Uczniowie mogli wziąć udział w konkursie podstawowej wiedzy o AIDS i wygrać drobne nagrody, ufundowane przez PSSE w Jarocinie. Dużym powodzeniem cieszyły się walentynkowe balony, informacyjne ulotki i kalendarze o tematyce związanej z AIDS.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!