IX Ogólnopolski Konkursu Mechaniczny

11 lutego 2016 roku odbył się w naszej szkole szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Mechanicznego. Konkurs jest wynikiem współpracy Zespołu Szkół Technicznych nr 70 w Płocku i Politechniki Warszawskiej - Wydział Budownictwa, Mechaniki oraz Petrochemii w Płocku. Honorowy patronat sprawują Prezydent Miasta Płocka i Kuratorium Oświaty w Warszawie.

W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klasy IIITHM i IVTHM. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami z mechaniki, podstaw konstrukcji maszyn, elektrotechniki, maszynoznawstwa, fizyki i matematyki. Najlepsze wyniki w konkursie uzyskali: Bartosz Ciesielski z klasy IVTHM, Marcin Maćkowiak z klasy IVTHM i Adrian Tobolski z klasy IIITHM.

Konkurs zorganizowali nauczyciele przedmiotów zawodowych mechanicznych Rafał Komorniczak i Jan Łowczowski .

Gratulujemy

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd