Młody Fryzjer

V Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego

17 kwietnia 2016r. we Wrześni obędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego „ Młody Fryzjer” (konkurs dla uczniów ZSZ).

Konkurencje:

FRYZJERSTWO DAMSKIE

Konkurencja indywidualna – Fryzura z fal i pierścieni na mokro a ‘la Monero.

Konkurencja mistrzowska – Strzyżenie i uczesanie fryzury konsumenckiej z przeczesaną na wieczorową.

FRYZJERSTWO MĘSKIE

Konkurencja mistrzowska - modne modelowanie fryzury użytkowej; - strzyżenie i modelowanie fryzury klasycznej - modne modelowanie fryzury użytkowej (konkurencja indywidualna) -strzyżenie i modelowanie fryzury klasycznej (konkurencja indywidualna).

Laureaci Konkursu mogą być zwolnieni z zadań egzaminacyjnych etapu praktycznego egzaminu czeladniczego.

Zgłoszenia do konkursu proszę kierować do p. Eweliny Hajdner do 4 kwietnia 2016 r.