Konkurs „Strojenie stołów komunijnych”

Młodzież z klas technikum hotelarskiego wraz z dyrekcją szkoły oraz swoimi nauczycielami zaprasza uczniów klas III gimnazjum na konkurs „Strojenie stołów komunijnych”, który odbędzie się dnia 8 kwietnia 2016 r. o godz. 10.00.

Uczniowie przygotowują stół na I Komunię Św., nasza szkoła gwarantuje zastawę stołową oraz sztućce i stoły.

Chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie w sekretariacie szkoły (tel. 62 747 22 40) do dnia 5 kwietnia br. lub drogą e - mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!