Dzień Wiosny

Samorząd szkolny z przyjemnością ogłasza, że w dniu 21 marca 2016 (tj. poniedziałek) w naszej szkole będziemy obchodzić Dzień Wiosny. Z Tej okazji każdy uczeń lub uczennica ubrany w zieloną lub żółtą bluzkę/bluzę otrzyma dzień wolny od odpytywania.

Oprócz tego z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Samorząd Szkolny wraz z opiekunami zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na największą i najpiękniejszą PALMĘ WIELKANOCNĄ.

Zapisy klas odbędą się w poniedziałek u pani Natalii Mąka-Barłożyk (sala 17).