Osiągnięcia w konkursie „Mała Pętelka”

W czwartek, 10 marca w Zespole Szkół Odzieżowych w Poznaniu, odbyła się XXII edycja konkursu dla młodych projektantów, krawców i fryzjerów - „Mała Pętelka”. Ideą konkursu jest promowanie młodych, ambitnych i utalentowanych projektantów mody oraz fryzjerów. Konkurs odbywa w dwóch kategoriach: ubiór i fryzura.

Ogromnym atutem udziału w konkursie jest możliwość wymiany doświadczeń między szkołami, a także pokazanie kreatywność i przedsiębiorczość młodych talentów. Młodzi projektanci ze szkół odzieżowych i fryzjerskich z Poznania, Krakowa, Warszawy, Jarocina, Bytomia wykazali się kreatywnym i awangardowym podejściem do tematu. Kategoria fryzura przewidziana była w dwóch tematach: „Idealna fala” (inspiracje fryzurami z lat 20, 30-tych) oraz „Zaskakujące światło – wibracja koloru”.

Jury pod przewodnictwem projektantki Anny Korytowskiej z Uniwersytetu Artystycznego oceniało pomysłowość, zgodność z trendami i formę prezentacji. Konkurs zakończył się dla naszej szkoły wielkim sukcesem. W kategorii „Zaskakujące światło – wibracja koloru” drugie miejsce zdobyła Sylwia Lefczak z klasy III TUF, a także wyróżniono fryzurę przygotowaną przez Dagmarę Januszewską z klasy II TUF.

Gratulujemy!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!