Sukces uczennic ZSP nr 2 w VII Wielkopolskim Konkursie Recytatorskim

„Świat bez miłości jest światem martwym”
Albert Camus

2 marca 2016r. w IX LO im. Karola Liebelta w Poznaniu odbył się pod hasłem „Miłość niejedno ma imię” VII Wielkopolski Konkurs Recytatorski: „Poznańskie Dziewiątki” .

Ranga konkursu z roku na rok jest coraz wyższa, świadczyć o tym może coraz większa liczba uczniów szkół ponadgimnazjalnych, biorących udział w kolejnych jego edycjach. W bieżącym roku w konkursie udział wzięło 87 uczestników z 38 szkół Wielkopolski.

Naszą szkołę reprezentowały zwyciężczynie szkolnego etapu konkursu: Ania Stachowiak – uczennica klasy II LO z przysposobieniem policyjno-prawnym, Karolina Gajewska z klasy III Technikum hotelarstwa oraz Wiktoria Dajewska z klasy I Technikum hotelarstwa.

Szanowne jury doceniło występ Ani i Karoliny, przyznając im wyróżnienia: Ani Stachowiak za recytację utworu Wisławy Szymborskiej pt.: „Miłość od pierwszego wejrzenia” oraz Karolinie Gajewskiej również za recytację wiersza polskiej Noblistki: „Miłość szczęśliwa” .

Serdecznie gratulujemy!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd