Warsztaty fryzjerskie

Chcąc ułatwić Wam wybór szkoły, serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 3, rozważających wybór zawodu technik usług fryzjerskich, na Warsztaty fryzjerskie, które odbędą się 21.04.2016r. o godz. 16.00-17.00 na pracowniach fryzjerskich.

Będziecie mogli spróbować własnych sił w tym bardzo ciekawym zawodzie. W przygotowanym na potrzeby warsztatów salonie fryzjerskim będzie można samemu wykonać fryzurę z pomocą naszych uczniów, a także przekonać się na własnej skórze, czy praca stylisty fryzur jest waszą wymarzoną drogą kariery.

Serdecznie zapraszamy.