Nakrywanie stołów komunijnych

Nakrywanie stołów komunijnychDnia 8 kwietnia 2016 r. w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się konkurs pod hasłem „Nakrywanie stołów komunijnych”. Wzięły w nim udział 2 drużyny z Niepublicznego Gimnazjum im. kard. St. Wyszyńskiego w Prusach i 1 drużyna z Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy. Na najładniej przystrojony stół komunijny głosowali nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły, uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych z ZSP nr 1 w Jarocinie oraz uczniowie klasy V b SP nr 4 w Jarocinie.

W wyniku głosowania wyłoniono następujących zwycięzców:
I miejsce Angelika Konieczna, Sandra Konieczna i Weronika Jaworska (stół nr 1) - Niepubliczne Gimnazjum im. kard. St. Wyszyńskiego w Prusach
II miejsce Alicja Grodzka, Wiktoria Urbaniak i Weronika Jelak (stół nr 3) - Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy
III miejsce Kinga Kowalska, Karolina Michalak i Agata Zygmunt (stół nr 2) - Niepubliczne Gimnazjum im. kard. St. Wyszyńskiego w Prusach

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych pomysłów, a nauczycielom i uczniom dziękujemy za udział w głosowaniu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!