Mistrzostwa Wielkopolski w Aerobiku Grupowym

Mistrzostwa Wielkopolski w Aerobiku GrupowymDnia 23 marca 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Aerobiku Grupowym. Drużyna dziewcząt ZSP nr 2 zajęła w nich trzecie miejsce i tym samym awansowała na szczebel wojewódzki.

Mistrzostwa Wielkopolski w Aerobiku Grupowym odbyły się 6 kwietnia 2016 roku w Poznaniu. Na 19 drużyn zakwalifikowanych do zawodów, dziewczęta z „Dwójki” uplasowały się ostatecznie na 13 miejscu.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie na w/w imprezę wystawił drużynę w składzie: Krzus Martyna, Helik Patrycja, Wojtecka Izabela, Korczyk Julia, Wieruszewska Natalia, Czajka Kinga, Urbaniak Dominika

Zespół przygotowała do zawodów pani Alicja Ratajczak, nauczycielka wychowania fizycznego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!