Oddali 19 litrów krwi

Oddali 19 litrów krwi14 kwietnia 2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbyła się szkolna akcja "Oddaj krew z Dwójką". Uczestnikami wydarzenia byli obecni uczniowie wszystkich typów szkół naszego zespołu. Cieszymy się niezmiernie z przyłączenia się do akcji młodzieży klas drugich, którzy oddawali krew po raz pierwszy oraz naszych oddanych krwiodawców-absolwentów. W dniu akcji zarejestrowało się 69 uczniów, krew oddało 43. Udało się zebrać aż 19,350 litrów krwi.

Akcja została zorganizowana we współpracy z Zarządem Rejonowym PCK w Jarocinie oraz Szkolnym Kołem PCK. Krew pobierał zespół z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu. Dziękujemy wszystkim za udział w naszej akcji. Zapraszamy za rok.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!