AKCJA RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI

AKCJA RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENIW ramach KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW w naszej szkole prowadzona jest AKCJA RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI, która polega na zbiórce nakrętek. Uczniowie klasy I B Agnieszka Wiśniewska, Szymon Dominiak, Kamil Szydlik i Michał Zielonka wraz z p. Hanną Wardeńską po raz kolejny przekazali do Fundacji Ogród Marzeń kilka worków nakrętek zebranych przez uczniów naszej szkoły. Dzięki tej akcji podopieczni Fundacji Ogród Marzeń mogą korzystać z rehabilitacji podczas zajęć na basenie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA DUŻE ZAANGAŻOWANIE!!! To piękne uczucie, gdy można komuś pomóc i sprawić, że świat będzie choć odrobinę lepszy. APELUJEMY O DALSZĄ POMOC! Nie wyrzucajcie plastikowych zakrętek, ale przynoście je do szkoły!!! Możecie sprawić, że każdy podopieczny Fundacji będzie miał szansę na rehabilitację.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!