Fryzjerskie zajęcia praktyczne dla gimnazjalistów

Fryzjerskie zajęcia praktyczne dla gimnazjalistów W czwartek 21 kwietnia odbyły się w naszej szkole warsztaty fryzjerskie organizowane specjalnie dla gimnazjalistów zainteresowanych nauką w technikum usług fryzjerskich, którzy podczas Dni Otwartych zapisali się na zajęcia. Podczas dwóch godzin lekcyjnych gimnazjalistki poznały pracownie fryzjerską, rozmawiały z uczennicami oraz nauczycielkami. Ponadto spróbowały swoich sił we fryzjerskim rzemiośle. Pod czujnym okiem swoich starszych koleżanek z klasy III technikum wykonywały upięcia włosów. Każdy uczestnik warsztatów doskonale poradził sobie z zadaniem, a na koniec otrzymał dyplom udziału w zajęciach. Efekty pracy można zobaczyć w galerii.

Wszystkich gimnazjalistów, którzy są zainteresowani kierunkiem Technikum Usług Fryzjerskich, nie mających możliwości dotarcia na zajęcia warsztatowe, zapraszamy na nasze usługi od poniedziałku do czwartku do pracowni fryzjerskiej.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd