Mechanicy i operatorzy w zakładach pracy

Mechanicy i operatorzy w zakładach pracy11 kwietnia uczniowie klas I TM (technicy mechanicy) i I B (operatorzy obrabiarek sterowanych numerycznie) pojechali na wycieczkę do Pleszewa i Dobrzycy. W Pleszewie uczniowie zwiedzali nowoczesną fabrykę obrabiarek sterowanych numerycznie Famot - DMG-Mori, która jest liczącym się na rynku eksporterem obrabiarek.

W Dobrzycy z kolei udali się do wytwórni herbat Multeafil. Na uczniach duże wrażenie wywoła nowoczesna linia produkcyjna oraz …. jednorazowe ubrania ochronne, które mają zapewnić sterylność w zakładzie. Młodzieżą opiekowali się panowie Rafał Komorniczak i Adam Cyfert. Wycieczkę zorganizował pan Jan Łowczowski.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!