Spotkanie uczniów klas IV technikum z przedstawicielami JAFO

Spotkanie uczniów z przedstawicielami JAFO28 kwietnia uczniowie z klas IV technikum mechanicznego, elektrycznego, elektronicznego i technikum pojazdów samochodowych spotkali się z przedstawicielami Jarocińskiej Fabryki Obrabiarek - Panią Hanną Szenfeld i Panem Piotrem Szymczakiem.

Firma przedstawiła ofertę zatrudnienia dla naszych absolwentów kierunków technicznych. Jest to pierwsze spotkanie z pracodawcami w ramach Projektu Innowacyjna Szkoła Zawodowa na rynku pracy pt: Czego od nas oczekuje rynek racy i jak sprostać tym wymaganiom?

Tematem spotkania było zaprezentowanie przyszłym absolwentom ofert pracy na następujących stanowiskach: operator obrabiarek sterowanych numerycznie (maszyny CNC, centra obróbcze), operator obrabiarek skrawających (frezer, tokarz, szlifierz, wytaczarz), monter elektronik, elektromonter i monter obrabiarek.

JAFO to firma z tradycją, działająca w branży obrabiarkowej blisko 70 lat. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i kompetencji wykwalifikowanych pracowników wytwarza wysokiej jakości frezarki do metalu.

Magdalena Cyfert

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!