Młodzieżowi Liderzy Zdrowia - kontra HIV

Młodzieżowi Liderzy ZdrowiaW dniu 9 maja 2016r w w PSSE w Jarocinie odbyło się szkolenie w ramach podniesienia poziomu wiedzy w zakresie HIV i AIDS pt. "Młodzieżowi Liderzy Zdrowia - kontra HIV". W tym projekcie uczestniczyły dziewczyny z klasy I TF. Szkolenie te przeprowadziła Magda Radoms, starszy asystent do spraw oświaty zdrowotnej. Uczestnicy szkolenia otrzymali dyplom "Młodzieżowego Lidera Zdrowia", uprawniający do przekazywania wiedzy o HIV i AIDS.

Lidia Szybiak