Szukamy dziennikarskich talentów dla Jarocina!

Uczysz się w szkole gimnazjalnej, a może już studiujesz?

Wierzysz, że kultura zmienia świat i zawsze chciałeś to udowodnić?

Kochasz muzykę na tyle, że chcesz o niej mówić (i pisać) własnym głosem?

Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na te trzy pytania, zapraszamy Cię w sobotę 21 maja do Pałacu Radolińskich w Jarocinie na rekrutację do cyklu warsztatów dziennikarskich „Jarocin krytyczny”. Odkryj z nami misję dziennikarstwa muzycznego w czasach Facebooka i Twittera, odważ się zauważyć i opisać to, czego często nie potrafią zauważyć mainstreamowe media, na przykład pokazując wykonawców, którzy dziś w Jarocinie debiutują, ale niebawem będą gwiazdami głównej sceny festiwalu.

Czekamy na Ciebie w sobotę 21 maja 2016 roku o godzinie 11.00 do Pałacu Radolińskich w Jarocinie! Weź ze sobą… jedynie głowę pełną pomysłów!

Uczestnicy uzyskają wiedzę z najnowszych tendencji w teorii i praktyce dziennikarstwa kulturalnego, ze szczególnym uwzględnieniem publicystycznych gatunków dziennikarskich jak wywiad, artykuł, komentarz, recenzja i reportaż. Uwzględniona zostanie też specyfika gatunków Internetowych. Ważną częścią projektu będzie również rozwinięcie u uczestników umiejętności komunikowania się w zespole. Partnerami w realizacji projektu będą szkoły z Jarocina, Muzeum Regionalne w Jarocinie - Spichlerz Polskiego Rocka, Agencja koncertowa MJM Prestige, Biblioteka Publiczna oraz Głos Wielkopolski.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!