Szukamy dziennikarskich talentów dla Jarocina!

Uczysz się w szkole gimnazjalnej, a może już studiujesz?

Wierzysz, że kultura zmienia świat i zawsze chciałeś to udowodnić?

Kochasz muzykę na tyle, że chcesz o niej mówić (i pisać) własnym głosem?

Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na te trzy pytania, zapraszamy Cię w sobotę 21 maja do Pałacu Radolińskich w Jarocinie na rekrutację do cyklu warsztatów dziennikarskich „Jarocin krytyczny”. Odkryj z nami misję dziennikarstwa muzycznego w czasach Facebooka i Twittera, odważ się zauważyć i opisać to, czego często nie potrafią zauważyć mainstreamowe media, na przykład pokazując wykonawców, którzy dziś w Jarocinie debiutują, ale niebawem będą gwiazdami głównej sceny festiwalu.

Czekamy na Ciebie w sobotę 21 maja 2016 roku o godzinie 11.00 do Pałacu Radolińskich w Jarocinie! Weź ze sobą… jedynie głowę pełną pomysłów!

Uczestnicy uzyskają wiedzę z najnowszych tendencji w teorii i praktyce dziennikarstwa kulturalnego, ze szczególnym uwzględnieniem publicystycznych gatunków dziennikarskich jak wywiad, artykuł, komentarz, recenzja i reportaż. Uwzględniona zostanie też specyfika gatunków Internetowych. Ważną częścią projektu będzie również rozwinięcie u uczestników umiejętności komunikowania się w zespole. Partnerami w realizacji projektu będą szkoły z Jarocina, Muzeum Regionalne w Jarocinie - Spichlerz Polskiego Rocka, Agencja koncertowa MJM Prestige, Biblioteka Publiczna oraz Głos Wielkopolski.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!