POZYTYWNIE ZAKRĘCENI

Kolejny już raz w tym roku szkolnym przekazaliśmy do Fundacji OGRÓD MARZEŃ kilka worków nakrętek zebranych przez uczniów naszej szkoły w ramach AKCJI RYBKA- POZYTYWNIE ZAKRĘCENI. 13 maja w dostarczeniu worków pomagali uczniowie klasy ILPA- Paulina Haremska, Natalia Fajka, Aleksandra Rozpędowska, Magdalena Drobniewska. Dzięki tej akcji podopieczni Fundacji OGRÓD MARZEŃ mogą korzystać z rehabilitacji podczas zajęć na basenie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA DUŻE ZAANGAŻOWANIE!!!

To piękne uczucie, gdy można komuś pomóc i sprawić, że świat będzie choć odrobinę lepszy. APELUJEMY O DALSZĄ POMOC! Nie wyrzucajcie plastikowych zakrętek, ale przynoście je do szkoły!!!

Możecie sprawić, że każdy podopieczny Fundacji będzie miał szansę na rehabilitację.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!