Wyróżnieni ekolodzy

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie przy współpracy z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Konkurs ma upowszechniać wiedzę o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego, aktywizować miłośników ojczystej przyrody poprze prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć, krzewinie wiedzy o polskiej przyrodzie. Nasi uczniowie wzięli udział w dwóch formach konkursowych – teście z zakresu ochrony środowiska oraz w konkursie prac albumowych na temat „Drzewa i krzewy w Polsce”.

Ogłoszenie wyników nastąpiło 14 kwietnia 2016r. W konkursie wiedzy wyróżnienia otrzymali: Natalia Ignasiak, Martyna Wojciechowska, Karolina Gałązka, Aleks Ziętek, Piotr Poczta, Marika Mieloszyk, Agnieszka Szymczak, Agnieszka Muszyńska, Marta Pluta; natomiast w konkursie prac albumowych wyróżniono: Karolinę Jakóbczak, Sandrę Grajek, Hannę Marszałek, Joannę Plesiak, Małgorzatę Golińską.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!