Konkurs ,,Moja wymarzona praca”

Moja wymarzona praca Konkurs przeprowadzony został w ramach projektu realizowanego w naszej szkole przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie pod nazwą ,,Innowacyjna szkoła zawodowa na rynku pracy”.

Celem konkursu było inspirowanie uczniów do planowania własnej kariery zawodowe oraz rozwijanie zainteresowań uczniów w zakresie wiedzy o zawodach i rynku pracy. Ponadto konkurs miał na celu promowanie aktywności i kreatywności uczniów.

Tematem zadania konkursowego była : ,,Moja wymarzona praca”. Prace na konkurs młodzież wykonała wybranymi przez siebie technikami plastycznymi: rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp. w formacie nie mniejszy niż A4 i nie większy niż A2.

Na konkurs wpłynęło ponad 30 prac uczniów z każdego typu szkoły, z wielu zawodów.

Oto wyniki:

I miejsce – Ewelina Korczyk - kl. III TUF, zawód technik usług fryzjerskich

Wyróżnienia: Marta Kowalik - kl. III c zawód cukiernik

Kamil Szydlik - kl. I b zawód kucharz

Sponsorem nagród jest Rada Rodziców ZSP nr 2 w Jarocinie. Nagrody zostaną wręczone podczas zakończenia roku szkolnego.

Zwycięzcom gratulujemy.

Magdalena Cyfert

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!