Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim

Uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej z dnia 24 stycznia 2002 roku ustanowiono rok 2002 rokiem Eugeniusza Kwiatkowskiego. Nasza Szkoła nosząca imię tego wielkiego Polaka wyszła z inicjatywą organizowania Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim. Patronat honorowy nad konkursem objęło Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego z siedzibą w Poznaniu. Celem konkursu było upowszechnienie działalności Eugeniusza Kwiatkowskiego wśród młodzieży.
I Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim
II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim
III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim
IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim
V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim
VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim
VII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim
VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!