Akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA"

Akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA- POLSKA 2015”- pod hasłem „WYPRAWA - POPRAWA” odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w dniu 18.09.2015r. W akcji wzięły udział dwie klasy – I THS i I LW, wraz z nauczycielami Hanną Wardeńską, Małgorzatą Dopierałą-Gęstwą, Andrzejem Juszczakiem i Michałem Wróblem.

Tegoroczne hasło akcji zwraca szczególną uwagę na tworzenie i funkcjonowanie systemu gospodarki odpadami komunalnymi w gminie. Młodzież naszej szkoły porządkowała tereny leśne przy ul. Wojska Polskiego w kierunku Witaszyc oraz teren przy naszej szkole - wszystkie zebrane worki śmieci zostały przeniesione pod bramę szkoły, skąd zostały odwiezione na wysypisko śmieci.

Pamiętajmy, że każdy ma prawo do czystego środowiska. Wystarczy nie śmiecić.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!